kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie miejsce pracy: Rzeszów

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 114190

Warunki pracy

- praca w szczególnie trudnych warunków środowiskowych,

- permanentna obsługa klientów zewnętrznych ( spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa).

- praca przy komputerze.

Zakres zadań

  •  rejestrowanie próbek do badań w systemie CELAB, kodowanie i grupowanie próbek przeznaczonych do badań, sporządzanie zlecenia oraz faktury za badania, rozliczanie transakcji gotówkowych – pobieranie opłaty za badania, sporządzanie raportów dziennych i miesięcznych z kasy fiskalnej,
  •  generowanie sprawozdania z badań z systemu komputerowego CELAB i vetLINK ,
  •  rejestrowanie i wysyłanie do klientów sprawozdania z badań oraz inną korespondencję,
  •  prowadzenie opisów zewnętrznych teczek aktowych wg obowiązującej instrukcji kancelaryjnej,
  •  segregowanie dokumentów, (korespondencji przychodzącej i wychodzącej) w tym w formie elektronicznej e-maile, do właściwych teczek aktowych, mających odzwierciedlenie merytoryczne po analizie kierownika pracowni
  •  wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem systemu zarządzania, przestrzeganiem zasad i polityki jakości w obrębie zajmowanego stanowiska,
  •  sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie o profilu informatycznym, technicznym, ekonomicznym, administracyjnym lub innym mającym zastosowanie w pracy w Inspekcji Weterynaryjnej.

doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego pracy w administracji.
  •  znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025,
  •  biegła obsługa komputera z bardzo dobrą znajomością aplikacji biurowych w tym Access i Excel,
  •  umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  •  ogólna znajomość programu CELAB,
  •  znajomość języka angielskiego – poziom A1,
  •  umiejętność przekazywania informacji w sposób zwięzły i precyzyjny.