kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: ALFAPARF Milano miejsce pracy: Rzeszów

O nas

Jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych ALFAPARF MILANO.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków
  • utrzymanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami (salonami fryzjerskimi) na powierzonym terenie,
  • zapewnianie ciągłości dostaw towarów do obsługiwanych Klientów,
  • rozpoznawanie, definiowanie i dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • systematyczna kontrola płatności Klientów.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Konsultanta Handlowego,
  • samodzielność i kreatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość rynku fryzjerskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • interesującą i stabilną pracę,
  • wynagrodzenie stałe, plus prowizja za sprzedaż i plus premia związana z osiąganymi wynikami sprzedaży,
  • możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,
  • udział w pokazach i eventach organizowanych przez firmę w kraju i za granicą,
  • pakiet medyczny.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2023
Wyświetleń: 146