kandydatów

Etat Pracownik biurowy(sekretariat i wydziału cywilnego)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracownik biurowy(sekretariat i wydziału cywilnego)
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/23/0086
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu - Sawa Wydział Cywilny. Rejestracja pism wpływających do wydziału. Sporządzanie projektów wezwań i zawiadomień dla stron postępowania. Przygotowanie uwierzytelnionych akt spraw. Sporządzanie protokołów z posiedzeń wykonawczych. Spisywanie akt do archiwum zakładowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie