Etat Pracownik biurowy(sekretariat v wydziału ksiąg wieczystych)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracownik biurowy(sekretariat v wydziału ksiąg wieczystych)
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/23/0087
OBOWIĄZKI:
Układanie ksiąg wieczystych w archiwum. Zakładanie i opisywanie okładek akt ksiąg wieczystych. Przygotowywanie ksiąg wieczystych dla potrzeb wydziału. Zszywanie i numerowanie akt. Przygotowywanie do ekspedycji przesyłek. Kserowanie dokumentów. Przygotowywanie akt ksiąg do wglądu dla geodetów, stron i pełnomocników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie