kandydatów

Etat Kierownik Wydziału Zabezpieczeń i Automatyki

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Rzeszów

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów / Departament Specjalistyczny

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Kierownik Wydziału Zabezpieczeń i Automatyki
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PGED/OR/4/2023
Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wydziału oraz nad pracą podległych pracowników,
  • wsparcie merytoryczne pracowników w trakcie analiz pracy systemu elektroenergetycznego, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych,
  • współudział w opracowywaniu planów rozwoju sieci,
  • ocena dokumentacji projektowej przy wdrażaniu przedsięwzięć inwestycyjnych,
  • współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Oddziału Rzeszów oraz w ramach PGE Dystrybucja S.A.
  • dbałość o zapewnienie podległym pracownikom właściwych warunków w dziedzinie BHP.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku elektroenergetycznym,
  • doświadczenie w pracy z systemami EAZ, mile widziane na stanowisku kierowniczym,
  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji na stanowisku dozoru powyżej 1 kV,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • znajomość obsługi programów i edytorów narzędziowych, specjalizowanych sterowników obiektowych,
  • język angielski w zakresie technicznym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych (ze szczególnym uwzględnieniem EAZ).
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.