kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 8016222, z dnia 2023-02-24

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • analiza i planowanie współpracy z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa
  • realizacja założonych wyników sprzedaży
  • utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy
  • przygotowanie ofert sprzedaży
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie
  • przedstawianie oferty spółki,
  • cykliczne wizyty u klientów.

Wymagania

  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy,
  • umiejętność obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu
  • MS OFFICE),
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • znajomość zasad związanych z nawiązywaniem trwałych relacji z klientami.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiując osiągane wyniki
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy bez limitów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-02-2023
Wyświetleń: 126