kandydatów

Etat Programista PLC/HMI

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Rzeszów

Dla naszego klienta, z branży automatyki przemysłowej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Programista PLC/HMI

Zakres obowiązków:

  • Programowanie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC
  • Tworzenie oprogramowania wizualizacji procesów (HMI/SCADA)
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka

  • Praktyczna umiejętność programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) oraz systemów wizualizacji

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość komputerowych sieci przemysłowych (Ethernet, Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane:
  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość hybrydowego systemu pracy – zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)
  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę, pakiet rozszerzony współfinansowany)
  • Ubezpieczenie na życie (finansowane przez pracodawcę)
  • Pracowniczy Program Emerytalny (finansowany przez pracodawcę)
  • System MyBenefit
  • Pakiety sportowe (współfinansowane przez pracodawcę)
  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji (finansowane przez pracodawcę)
  • Dofinansowanie obiadów (współfinansowane przez pracodawcę)
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta kredytowa AMEX
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu, game room, napoje w biurze
  • Parking dla pracowników