kandydatów

Etat Referent do spraw eksportu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Referent do spraw eksportu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/23/1208
OBOWIĄZKI:
praca administracyjno biurowe, obsługa działań sprzedażowych firmy przy użyciu komputera, telefonu, opracowywanie dokumentacji ofertowej, kosztorysów, analiz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

znajomość zasad handlu międzynarodowego, procedur eksportu oraz importu towarówPO ZAKOŃCZONYM STAŻU PRACODAWCA ZAPEWNIA ZATRUDNIENIE Miejsce stażu MAKARONY POLSKIE S.A. Rzeszów ul. Podkarpacka 15aStaż realizowany w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu rzeszowskiego (I)" realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027", Działanie 7.1 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy. Grupa docelowa: Zgodnie ze Specyficznymi Kryteriami Dostępu dla Działania 7.1 co najmniej 80% uczestników projektu będą stanowiły osoby zarejestrowane w PUP Rzeszów jako bezrobotne należące do grup znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy tj.: osoby młode, do 30 r. ż.; osoby starsze, powyżej 55 r. ż.; osoby długotrwale bezrobotne; kobiety; osoby z niepełnosprawnościami; osoby o niskich kwalifikacjach. Oferta stażu skierowana do osób zrejestrowanych w PUP Rzeszów.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie