O nas

Pracarzeszow.pl – Twoja wyszukiwarka ofert

Internetowa Baza Ogłoszeń jest nowoczesnym narzędziem przystosowanym do wymogów współczesnego rynku pracy. Obecnie większość rekrutacji prowadzona jest online. Pracarzeszow.pl stanowi platformę, na której spotykają się kandydaci szukający zatrudnienia i pracodawcy. Jak to działa?

Jako osoba szukająca pracy w Rzeszowie masz do dyspozycji listę aktualnych ogłoszeń – te najnowsze znajdują się na samej górze. Oferty możesz także filtrować z uwagi na obszar zawodowy – wystarczy, że klikniesz w jeden z tagów ponad listą. Z kolei dzięki liście najczęściej odwiedzanych ofert pracy w Rzeszowie nie przegapisz wyjątkowo atrakcyjnych naborów w mieście. Obawiasz się zbyt dużej konkurencji? Po prawej stronie paska znajdziesz dane dotyczące liczby dotychczasowych aplikacji na konkretne stanowisko.

Pracarzeszow.pl to także wygodne narzędzie prowadzenia rekrutacji. Szukasz pracowników? Przejdź do zakładki Dodaj ofertę pracy, uzupełnij prosty formularz – i gotowe! W ten sposób możesz zamieścić ofertę zatrudnienia, i to całkowicie bezpłatnie. Pamiętaj, żeby właściwie określić w ofercie obszar zawodowy, dzięki czemu ogłoszenie zobaczy większa liczba zainteresowanych stanowiskiem kandydatów.

Praca w Rzeszowie – dlaczego warto?

Rzeszów jest największym ośrodkiem gospodarczym południowo-wschodniej Polski, stolicą województwa podkarpackiego. Miasto ma ogromny potencjał inwestycyjny, między innymi z uwagi na bliskość granic z Ukrainą i Słowacją oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturą transportową. Przedsiębiorcy mają dostęp do rozległych rynków zbytu, korzystają także z przyjaznego otoczenia biznesu, parku technologicznego, inkubatorów przedsiębiorczości. W mieście działają duże koncerty reprezentujące branże np. lotniczą, AGD, farmaceutyczną, meblową czy budowlaną. Zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne, a o dobrej kondycji rynku pracy świadczy niska – szczególnie na tle pozostałej części Podkarpacia – stopa bezrobocia (np. 5,8% w marcu 2021 r., GUS).