kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji

Firma: Grupa Kapitałowa "Specjał" miejsce pracy: Rzeszów

Grupa Kapitałowa „SPECJAŁ”

Oddział Rzeszów,

Lider dystrybucji artykułów spożywczych poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych,

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

  • Umawianie spotkań oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

  • Współpraca z Urzędami Pracy, agencjami zatrudnienia.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych,

  • Praktyczna znajomość MS Excel, portali rekrutacyjnych oraz ogłoszeniowych,

  • Sprawność w obsłudze komputera oraz prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność współpracy,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Realizowanie ciekawych projektów,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Laptop, telefon komórkowy,

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

 Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).Administratorem Pani/Pan danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Specjał Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ( kod: 00-175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 335