kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Główny specjalista
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 80282

Warunki pracy

Budynek nieprzystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim:brak wind, odpowiednio dostosowanych toalet, brak podjazdów, podjazd tylko na zewnątrz głównego budynku. Praca wykonywana w terenie.

Zakres zadań

  • Sprawuje nadzor inwestorski nad realizacją zadań inwestycyjno-remontowych. Przygotowuje lub współpracuje z zespołem przygotowującym dokumentacje przetargowa/wniosek, opis przedmiotu zamówienia - dla mniejszych remontów wraz z rysunkami, wyliczenie wartości zamówienia, projekt umowy/ dla zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • Opracowuje lub współpracuje z zespołem sporządzającym programy inwestycji dla nowych zadań inwestycyjnych oraz programów funkcjonalno-użytkowych robót dla dużych zadań remontowych;
  • Wykonynuje przeglądy nieruchomości i przygotowuje opisy niezbędnych robót remontowych wraz z szacunkową wyceną;
  • Bierze udział w komisjach przetargowych rozstrzygających postępowania dotyczące zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • Współpracuje z projektantami podczas opracowania projektów zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • Przygotowuje materiały do wniosków dotyczących uzyskiwania środków z funduszy unijnych;
  • Opracowuje przedmiary i kosztorysy inwestorskie dla zadań remontowych, które nie wymagają opracowania dokumentacji projektowej;
  • Przestrzega zasad bhp przy realizacji zadań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne budowlane
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 3 lata pracy na stanowisku inspektora nadzoru branży budowlanej

  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej upoważniającej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Umiejętność interpretacji przepisów
  • Ustawa Prawo budowlane
  • Ustawa Prawo Zamówień Publicznych
  • Ustawa o finansach publicznych
  • Ustawa o Policji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kursy BHP dla nadzoru
  • Poddanie się procedurze sprawdzającej zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych i uzyskanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego