kandydatów

Etat Recepcjonista hotelowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Recepcjonista hotelowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2748
OBOWIĄZKI:
Praca na recepcji w obiekcie hotelowym w Rzeszowie, praca w różne dni tygodnia albo tylko w weekendy (do uzgodnienia), mile widziana książeczka zdrowia, oferta także dla studentów, wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, obsługa komputera, obsługa aplikacji biurowych i internetu . Szczegółowy zakres obowiązków do ustalenia telefonicznie lub w bezpośredniej rozmowie. Istnieje możliwość uzyskania umowy o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie