kandydatów

Etat Java Developer

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Miejsce pracy: Rzeszów
Java Developer

Nasze wymagania:

  • roczne doświadczenie w pracy jako Programista Java
  • praktyczna znajomość: Java, Spring, Gradle, Tomcat, Hibernate
  • dobra znajomość architektury REST i baz danych MongoDB i PostgreSQL
  • otwartość i chęć do podnoszenia kwalifikacji

Twoje zadania:

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania Java
  • dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • dobre wynagrodzenie miesięczne: 8000- 9000 zł netto
  • dużą swobodę w realizacji projektów i szansę rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • elastyczność czasu pracy
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej
  • przyjazne środowisko pracy w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą