kandydatów

Etat Koordynator ds. Geodezyjnych

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Koordynator ds. Geodezyjnych
Miejsce pracy:Rzeszów
Opis stanowiska
  • Kontrola realizacji strategii kontraktowej w zakresie obsługi geodezyjnej.
  • Koordynowanie prac geodezyjnych pomiędzy Mostostalem Warszawa a Podwykonawcą. Prowadzenie książki zleceń - kontrola formalna wpisu.
  • Weryfikacja przedmiarów w stosunku do rozliczeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie pomiarów celem kontroli ilości obmiarowych.
  • Kontrola sprawności sprzętu używanego na budowie.
  • Weryfikacja operatów.
Wymagania
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych.
  • Znajomość oprogramowania branżowego.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Skrupulatność, zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Możliwość wzięcia udziału w prestiżowym projekcie S19 Rzeszów Południe-Babica.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Pracę w zróżnicowanym zespole.
  • Pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu.
  • Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”