kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Rzeszów

MPiPS - PGP
Specjalista ds. szkoleń
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: PSZ-ZOPS/27867915
OBOWIĄZKI:
-OBSŁUGA REALIZOWANYCH SZKOLEŃ ZAWODOWYCH (KATERING, ŚRODKI CZYSTOŚCI)-PRZYGOTOWYWANIE SALI SZKOLENIOWEJ PRZED SZKOLENIAMI-POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DOKUMENTACJI SZKOLENIOWEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE CZYNNE PRAWO JAZDY KATEGORII B

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 1 489

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP