kandydatów

Etat Pomocnik wiertacza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pomocnik wiertacza
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3271
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:roboty ogólnobudowlanepraca przy odwiertach geologicznychpraca na terenie całej Polski ( obecnie woj. podkarpackie, małopolskie, lubelskie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : prawo jazdy kat. B,mile widziane prawo jazdy kat. C, C+E (dodatkowe wynagrodzenie)mile widziane doświadczenie na w/w stanowiskuOferujemy:stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,umowa o pracę,praca w doświadczonym zespole,praca w delegacji (zapewnione zakwaterowanie i posiłki),wynagrodzenie od 3 500 zł brutto (dodatki funkcyjne za dodatkowe kwalifikacje i umiejętności)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie