kandydatów

Etat Doradca handlowy

Firma: A.M.ACTIVITY ANNA MISZCZAK miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 5344379, z dnia 2021-08-09

A.M.ACTIVITY ANNA MISZCZAK

Firma działająca w obszarze Marketing //HR // PR // SPRZEDAŻ // poszukuje doradcy klienta.

Doradca handlowy

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradztwo;
  • Prowadzenie spotkań u klientów;
  • Raportowanie;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie ( w sprzedaży, obsługa klienta itp.);
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  • Realizacja wyznaczonych celów;
  • Umiejętność negocjacyjnych oraz interpersonalnych;
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Szkolenia uzupełniające;
  • Wsparcie naszego zespołu;
  • Różne formy zatrudnienia;
  • Stabilną pracę;
  • Przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego.

Prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą RODO.