kandydatów

Etat Inżynier procesu

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesu
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • analizy zużycia narzędzi pobieranych na produkcję;
  • udział w monitorowaniu i analizach wydajności na maszynach;
  • kontowanie urobku zmianowego;
  • prowadzenie i rozliczanie czasu pracy pracowników wydziału PR2S;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość narzędzi Lean lub Six Sigma.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań;
  • szkolenia pracownicze;
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta Multisport, świadczenia z ZFŚS, dofinansowana kantyna zakładowa,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.