kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Głogów Małopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Magazynier
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/4640
OBOWIĄZKI:
- załadunek i rozładunek towarów - sortowanie, skanowanie przesyłek- dbanie o powierzony sprzęt- prace magazynowe praca w godzinach 05:00 - 09:00 lub 15:00 - 19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Oczekiwania:- zaangażowanie - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań- komunikatywność i dobra organizacja pracyWybranym kandydatom oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- możliwość rozwoju zawodowego- dofinansowanie do programu Benefit Multisport System- prywatna opieka medyczną Medicover opłacaną przez pracodawcę,- atrakcyjne warianty ubezpieczenia na życie, wariant podstawowy opłacany przez pracodawcę- atrakcyjne rabaty na usługi firmy (wysyłanie paczek)- ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie