kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4882
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, koordynacja oraz realizacja zamówień (współpraca z klientami biznesowymi i działem handlowym w zakresie zamówień)Koordynacja i nadzór nad realizacją zamówieńBudowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami biznesowymiZapewnienie sprawnego funkcjonowania biuraPrzygotowywanie, prowadzenie oraz nadzór dokumentacjiDbanie o właściwy obieg dokumentów, archiwizacje, uzupełnianie systemówWykonywanie innych zleconych prac administracyjnychStała współpraca i wsparcie innych działów firmy: dział sprzedaży, produkcja, magazyn, serwis
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuZnajomości systemu Windows i pakietu Office (dobra znajomość programu Word i Excel)Umiejętności pracy samodzielnej oraz współpracy z zespołem,Komunikatywności, staranności, dokładności,Samodzielności i zaangażowaniaBardzo dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetówProfesjonalizmu i wysokiej kultury osobistejUmiejętności równoczesnej pracy nad wieloma zadaniamiMile widziana znajomość programu Subiekt

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie