kandydatów

Etat Konsultant ds. wdrożeń (kadry/płace)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Konsultant ds. wdrożeń (kadry/płace)
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4868
OBOWIĄZKI:
Wdrażanie i serwisowanie systemów u naszych Klientów, Realizacja zgłoszeń serwisowych i telefoniczne wsparcie Klienta,Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla pracowników Klienta,Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej, Doradztwo w zakresie zagadnień związanych z systemami dedykowanymi dla obsługi Klientów, głownie w zakresie kadrowo-płacowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (mile widziane ukończone studia z zakresu ekonomii/finanse i rachunkowość/informatyka/informatyka i ekonometria, lub odbyte kursy z zakresu kadr i płac)prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowychumiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemówzaangażowanie, kreatywność, systematyczność i odpowiedzialnośćMile widziane doświadczenie w zakresie wdrażania systemów informatycznychoferujemy:pracę w organizacji z tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, która chce realizować ambitne i angażujące projekty możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian dostęp do wiedzy, narzędzi, ekspertów z obszaru wdrożeńmożliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od innychwspółpracę w oparciu o dowolną formę umowy dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie