kandydatów

Etat Księgowa, kadry i płace

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Księgowa, kadry i płace
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5000
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: Księgowanie dokumentów zakupowych (dekretacja) Sporządzanie raportu kasowego Ewidencja środków trwałych Pomoc przy sporządzaniu sprawozdania finansowego Wystawianie faktur sprzedażowych Przygotowanie ewidencji czasu pracy pracowników Naliczanie wynagrodzeń Prowadzenie akt osobowych pracowników,umowy o pracę, umowy zlecenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: staż pracy minimum 3 lata wykształcenie wyższe mile widziane prawojazdy kat. B osoba aplikująca na to stanowisko powinna być odpowiedzialna, wytrwała, cierpliwa i skrupulatna milewidziana obsługa programu Symfonia oraz Comarch Optima Oferujemy: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającejsię firmie umowa o pracę praca w doświadczonym zespole wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł brutto

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie