kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/jokr/21/1622
OBOWIĄZKI:
- nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców,- planowanie robót (harmonogramowanie),- bezkonfliktowa współpraca z Inwestorem,- odpowiedzialność za porządek na placu budowy,- realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy zgodnie z założonym budżetem,- uczestnictwo w naradach i spotkaniach,- wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,- przygotowanie zamówień, umów, zleceń i rozliczeń Podwykonawców,raportowanie: realizacji robót pod względem finansowym, spraw pracowniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, preferowane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, uprawnienia budowlane.Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Dąbrowskiego 53.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony - 33 miesięcy, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-11-2021
Wyświetleń: 226