kandydatów

Etat Księgowa, kadry i płace

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Księgowa, kadry i płace
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5687
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: - Księgowanie dokumentów zakupowych (dekretacja), - Sporządzanie raportu kasowego, - Ewidencja środków trwałych, - Pomoc przy sporządzaniu sprawozdania finansowego, - Przygotowywanie ewidencji czasu pracy pracowników, - Naliczanie wynagrodzeń, - Prowadzenie akt osobowych pracowników, - Przygotowywanie umów o pracę i umów zlecenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: - Staż pracy minimum 3 lata, - Wykształcenie wyższe, - Mile widziane prawo jazdy kat. B, - Osoba aplikująca na to stanowisko powinna być odpowiedzialna, cierpliwa i skrupulatna, - Mile widziana obsługa programu Symfonia oraz Comarch Optima Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie - Umowę o pracę, - Praca w doświadczonym zespole, -

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie