kandydatów

Etat Starszy technolog

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy technolog
Miejsce pracy: Łańcut
Zakres obowiązków:
  • Opracowanie i archiwizacja dokumentacji technologicznej procesów obróbki skrawaniem
  • Opracowanie i archiwizacja dokumentacji technologicznej procesów przeróbki plastycznej
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Nadzór technologiczny nad uruchomianymi wyrobami na produkcji
  • Nadzór technologiczny nad wykonywanymi narzędziami
  • Dobór materiałów do produkcji narzędzi i wyrobów
  • Nadzór technologiczny nad seryjną produkcją
  • Dobór pokryć do wykonywanych narzędzi
  • Opiniowanie wyrobów pod kątem ich możliwości wykonania
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne zakres przeróbka plastyczna, mechatronika, mechanika budowa maszyn, inżynieria materiałowa, automatyka
  • Znajomość oprogramowania CAD (Solid Edge)
  • Znajomość aplikacji do symulacji przeróbki plastycznej (Qform)
  • Znajomość procesów przeróbki plastycznej metali
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie
  • Koniecznie wymagane doświadczenie min 5 lat (technolog, konstruktor w zakresie kucia matrycowego lub elementów złącznych)
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w systemie 2 zmian
  • Możliwość rozwoju w zakresie przeróbki plastycznej metali oraz w strukturach firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta Multisport, świadczenia z ZFŚS, dofinansowana kantyna zakładowa,