kandydatów

Etat Production Manager

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Rzeszów

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Production Manager
Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym: mistrzów i liderów zmian
  • Analizowanie procesu produkcyjnego oraz optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem jakości, wydajności i obniżenia kosztów
  • Motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • Prowadzenie projektów na podstawie Lean Manufacturing oraz propagowanie ich wewnątrz firmy
  • Reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w procesie produkcyjnym, podejmowanie działań naprawczych
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych procesów technologicznych oraz projektów produktowych
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną, jakością produktów, produktywnością zakładu
  • Organizacja zasobów produkcyjnych w sposób umożliwiający wykonanie planów produkcyjnych
  • Tworzenie, kontrolowanie, raportowanie i poprawa wskaźników efektywności i produktywności KPI’s
  • Planowanie i nadzorowanie przygotowania podległego zespołu do audytów, kontroli i wizyt
  • Monitoring, analiza oraz raportowanie planu produkcji i kondycji finansowej podległych wydziałów
  • Współpraca z Zarządem przy tworzeniu strategii działania Spółki
  • Udział w planowaniu, budowaniu oraz realizowaniu budżetu dla podległych wydziałów
  • Dbanie o miłą i przyjazną atmosferę w pracy z zachowaniem regulaminów, przepisów prawa pracy i innych regulacji prawnych oraz korporacyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie min. 5 lata na stanowisku związanym z produkcją i nadzorowaniem pracowników (zespoły powyżej 200 osób)
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych technik i narzędzi kierowania zespołem produkcyjnym oraz umiejętność organizowania produkcji ze szczególnym naciskiem na branżę motoryzacyjną
  • Znajomość wymagań IATF, ISO, VDA
  • Znajomość systemu SAP (lub podobnej klasy)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, zorientowanie na osiąganie celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i rozwiązywania problemów
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju w firmie branży automotive
  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.