kandydatów

Etat Specjalista ds. telesprzedaży

Firma: Benefit Systems S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Specjalista ds. telesprzedaży
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • Codziennym wyzwaniem będą telefony do klientów oraz przedstawianie naszej oferty, a sukcesem dołączanie kolejnych firm do grona naszych klientów
  • Twój sukces mierzony będzie ilością klientów, których zainteresuje nasza oferta
  • Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry
  • Otrzymasz Twoje własne stanowisko i narzędzia pracy
Nasze wymagania:
  • Jesteś idealnym zawodnikiem, jeśli:
  • Stawałeś już ucho w ucho z klientem biznesowym
  • Kontakt telefoniczny powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin
  • Jeśli jednak nie chcesz pracować w call center
  • Jeśli znalezienie potencjalnego klienta jest dla Ciebie ekscytujące niczym skok na bungee
  • Jeśli jesteś wytrwały w wykonywaniu telefonów jak maratończyk i zawsze docierasz na metę
  • Jeśli kierujesz się zasadami fair play i win–win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność
To oferujemy:
  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizjami uzależnionymi od Twoich wyników
  • Twój poziom energii będzie stale uzupełniany aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy przerwę na lunch w czasie pracy :)
  • Dostęp do karty MultiSport, programu kafeteryjnego, platformy do nauki języka angielskiego oraz karty BenefitLunch
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej
  • karta Multisport
  • program lunchowy
  • program kafeteryjny
  • języki obce
  • krótszy piątek
  • dobra lokalizacja