kandydatów

Etat CUPRA Master - Handlowiec / Sprzedawca samochodów

Firma: G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

CUPRA to nie tylko marka samochodowa, lecz nowy sposób interpretacji sportowego charakteru. Dostarcza niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, które są progresywne, nowoczesne i dedykowane prawdziwym entuzjastom z całego świata.

A my szukamy naszego kolejnego CUPRA Mastera. Twoja rola będzie bardzo ważna. Będziesz tworzyć niepowtarzalne i indywidualne doświadczenia skierowane do wszystkich naszych klientów — zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i cyfrowych.

Jeśli masz w sobie odwagę, pasjonujesz się samochodami, masz umiejętności cyfrowe i komunikacyjne, możesz stać się jednym lub jedną z nas. Witamy w zespole!

CUPRA Master - Handlowiec / Sprzedawca samochodów

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Analizy potrzeb Klientów i dopasowania do nich oferowanych produktów ,
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży (ISO 9001:2008)
  • Reprezentowanie salonu w targach branżowych i lokalnych prezentacjach
  • Systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM i do Kierownika
  • Budowania pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w branży sprzedażowym
  • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • Pozytywnego i entuzjastycznego nastawienia do pracy
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych: pozytywna energia, komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność
  • Nastawienia na profesjonalną obsługę Klienta
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Ważnego prawa jazdy min. kat. B

OFERUJEMY:

  • Rozwojową i nieszablonową pracę w pewnej i stabilnej firmie będącej liderem na rynku dla marki o silnie sportowych charakterze
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku gwarantującym różnorodność zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w ekscytujących szkoleniach
  • Świadczenia socjalne: ubezpieczenie na życie, dopłaty do obiadów, multisport, program PPE, spotkania integracyjne i inne