kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • dekretacja i księgowanie dokumentów: faktury zakupu kraj, WNT, import,
  • weryfikacja i uzgodnienia sald kont, rozliczanie rozrachunków,
  • sporządzanie deklaracji VAT/UE, uzgodnienia wewnątrzgrupowe GR,
  • wprowadzanie danych oraz praca w systemie SAP.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • znajomość pełnej księgowości w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • praktyczna znajomość zagadnień podatkowych,
  • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat,
  • znajomość środowiska SAP i IFS będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat, w firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie od 5400 zł brutto (w zależności od doświadczenia),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • benefity pozapłacowe (m.in. świadczenia pracownicze z ZFŚS, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, Multisport, ubezpieczenie grupowe).