kandydatów

Etat Asystent ds.zapewnienia jakości systemy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Asystent ds.zapewnienia jakości systemy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/23/0439
OBOWIĄZKI:
Praca z dokumentacją Działu ZJ Systemy (procedury, instrukcje, analizy, listy)przygotowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej Działu ZJ Systemy, wsparcie aktywności walidacyjnych koordynowanych przez DZJ Systemy, walidacja systemów skomputeryzowanych, wsparcie aktywności kwalifikacyjnych koordynowanych przez DZJ Systemy: kwalifikacja urządzeń, pomieszczeń i systemów, kwalifikacja dostawców, udział w procesie zarzadzania dokumentacją jakościową, wsparcie terminowej realizacji prac Działu ZJ Systemy, zapoznanie z podstawowymi wymaganiami prawnymi i standardami Grupy Sanofi w zakresie produktów leczniczych i suplementów diety.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Technologia Chemiczna
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Farmacja
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość pakietu Microsoft Office

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie