kandydatów

Etat Elektroradiolog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Elektroradiolog
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/23/0758
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie z regulaminem wewnętrznym Rejestrowanie pacjentów- wpis do systemu informatycznego przychodni oraz książki badań Przygotowanie pacjenta do badań Wykonywanie badań scyntygraficznych Nadzór i opieka nad pacjentami podczas badania Prowadzenie rejestrów Archiwizacja skierowań, zleceń na badania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: elektroradiologia
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

MIEJSCE WYKONYWANIA STAŻU WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNY W RZESZOWIE PO STAŻU PRACODAWCA GWARANTUJE ZATRUDNIENIE

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie