kandydatów

Etat Referent ds. Administracyjnych

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Rzeszów

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów / Departament Logistyki

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa administracyjna biznesu,
  • przygotowywanie, rozliczanie i raportowanie postępowań zakupowych, planów finansowych w obszarze administracji,
  • praca w systemie SAP.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane administracyjne,
  • mile widziana znajomość branży energetycznej,
  • znajomość zagadnień z obszaru administracji i zamówień publicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.