Etat Pracownik administracyjno - biurowy w firmie deweloperskiej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 8136180, z dnia 2023-04-04

Klient portalu Praca.pl

Mała firma z branży deweloperskiej zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem długo i krótkoterminowym lokali mieszkalnych

Pracownik administracyjno - biurowy w firmie deweloperskiej

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Rejestr dokumentów księgowych: wystawianie, opisywanie i rozliczanie faktur, archiwizacja
  • Podpisywanie umów najmu, kontrola należności  , rozliczanie z mediów najemców
  • Przygotowanie i składanie dokumentów urzędowych w wydziałach podatkowych oraz architektoniczno - budowlanych
  • Porównywanie ofert i realizacja zamówień materiałów budowlano - wykończeniowych
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • Współpraca z biurem księgowym, kontakty z klientami oraz urzędami
  • Inne prace administracyjne związane z rozliczeniami i dokumentami

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej (wymagane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi pakietu Office w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym, w szczególności Microsoft Exell jako warunek niezbędny
  • Podstawowa znajomość zagadnień podatkowych (wymagane) , mile widziana znajomość podstawowych procedur urzędowych z branży nieruchomości
  • Umiejętność równoczesnej pracy nad wieloma zadaniami
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność ,komunikatywność, staranność
  • Chęć do pracy, determinacja i sprawność w działaniu

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat (na zastępstwo)
  • Pracę jednozmianową od pon. do pt. w godzinach od 8.00 do 16.00 - stacjonarnie w biurze w Rzeszowie
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Rozpoczęcie pracy od kwietnia 2023