kandydatów

Etat Koordynator projektów sprzedażowych

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.
ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE
lider produkcji wyrobów śrubowych
poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator projektów sprzedażowych
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • Koordynowanie projektów sprzedażowych (inicjowanie, tworzenie oraz nadzór),
  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i rozwijanie relacji biznesowych,
  • Proponowanie kreatywnych rozwiązań mających bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży,
  • Współpraca z innymi działami organizacji w celu zapewnienia wysokiego standardu obsługi klientów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte poczucie etyki biznesowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja czasu,
  • Ukierunkowanie na wynik i cel,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów (w tym zagranicznych),
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Zaangażowanie i otwartość na zmiany,
  • Innowacyjność i kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności,
  • Pakiet socjalny (m.in.: karta Multisport, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, świadczenia z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe).