kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - Indoor Sales

Firma: GEODIS Road Network Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.

W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - Indoor Sales
Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków
  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami i rozszerzanie współpracy
  • Realizacja planów sprzedaży drogowego transportu drobnicowego krajowego i międzynarodowego
  • Prowadzenie kompleksowego procesu sprzedaży w modelu doradczym
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz innymi spółkami w Grupie
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
  • Chęć pracy z ludźmi – komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę na innymi Działami.
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i organizacji pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Prywatna Bezpłatna Opieka Medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  •  Karty Sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia Smart Start