kandydatów

Etat Pracownik administracyjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/23/1809
OBOWIĄZKI:
- administrowanie systemami informatycznymi urzędu, instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz utrzymanie sieci komputerowej i serwerów;- pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem, hardwarem oraz siecią komputerową oraz nadzorowanie backup;- wsparcie w obsłudze programów użytkowych, takich jak edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne czy programy pocztowe;- wsparcie w zakresie obsługi urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i skanery;- pomoc w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi systemów informatycznych dla pracowników urzędu;- pomoc w analizie technicznej, projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu nowych systemów informatycznych i aplikacji;- pomoc w monitorowaniu bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz prowadzeniu tekstów wydajnościowych i diagnostycznych;- współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi oraz ocena i monitorowanie bezpieczeństwa systemów informatycznych;- współpraca z innymi Wydziałami urzędu w celu zapewnienia spójności i integracji systemów informatycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie (preferowane techniczne, teleinformatyczne)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie