kandydatów

Etat Stażysta ds. reklamy internetowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Stażysta ds. reklamy internetowej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0543
OBOWIĄZKI:

Staż dla osoby do 29r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu PO WER VI 1.1.2 Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i ppoż. 2.Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy. 3.Zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy oraz wykorzystywanymi narzędziami marketingowymi. 4.Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych dotyczących reklamy internetowej. 5.Obsługa systemów reklamowych: Google Ads / Facebook Ads / Ceneo / Allegro ADS / Criteo. 6.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Google Ads. 7.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Facebook Ads. 8.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Allegro Ads. 9.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Criteo. 10.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Ceneo. 11.Analiza wyników kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi, m.in. Google Analytics. 12.Współpraca z grafikami. 13.Współudział w przygotowywaniu ofert. 14.Korzystanie z narzędzi marketingowych. 15.Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań. 16.Analiza czasu poświęconego na zadania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej