kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej miejsce pracy: Głogów Małopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Kucharz
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/23/0402
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarej. w tut. Urzedzie i spełn. kryteria projketu FEP. GOdz. odb. stażu 9:00 do 17:00. Miejsce odb. stazu Glogów Młp. ul. Rzeszowka 142.1.Przeszkolenie z przepisów BHP i ppoż.2.Sporządzanie różnego rodzaju potraw z zastosowaniem narzędzi, maszyn w zakładzie gastronomicznym.3.Ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi.4.Obróbka wstępna surowców.5.Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów.6.Wykonywanie różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej