kandydatów

Etat Sprzedawca w stacji paliw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej miejsce pracy: Głogów Małopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/23/0372
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Działania 7.1 Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, sprzedaż paliw, artykułów spożywczych,obsługa klienta kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, praca na III zmiany w niedzielę , święta i w porze nocnej, I zm. od godz. 6.00 do 14.00, IIzm. od godz. 10.00 do 18.00, III zm. od godz. 15.00 do 23.00, soboty od godz. 6.00 do 14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej