kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6379104, z dnia 2022-01-18

Klient portalu Praca.pl

Spółka z siedzibą w Warszawie, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku dóbr szybkozbywalnych, poszukuje do zatrudnienia doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach dotyczących ochrony środowiska oraz rekomendowanie sposobu ich wprowadzania.
  • Przygotowywanie danych na potrzeby sprawozdań z zakresu ochrony środowiska oraz raportów i analiz na potrzeby spółki.
  • Udział i przygotowywanie audytów u klientów Spółki.
  • Przygotowywanie danych do karty środowiskowej lub decyzji środowiskowej.
  • Przygotowywanie dokumentów do decyzji wodno-prawnych oraz pozwoleń zintegrowanych.
  • Przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie ochrony środowiska.
  • Reprezentowanie spółki przed organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska.
  • Bieżąca współpraca z odbiorcami odpadów/prowadzenie ewidencji odpadów BDO.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ochrony środowiska lub dziedzin pokrewnych (inżynieria środowiska/ochrona środowiska/ekologia).
  • Praktyczna wiedza z zakresu środowiskowych przepisów prawnych oraz sprawozdawczości.
  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność oraz zdolności organizacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na samodzielnym stanowisku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleń.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Nowoczesne wysokiej jakości narzędzia pracy.
  • Dodatkowe benefity takie jak: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.