kandydatów

Etat Inżynier systemowy

Firma: Sagitum S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Sagitum to "IT dla Twojego biznesu".

Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy ERP, workflow i wms.

Współpracujemy przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy również autoryzowanym Partnerem firm: DataConsult, UseCrypt, Polcom oraz eq system.

Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: Barracuda, HPE, Huawei, Fortinet, Microsoft, Veeam.

Usprawniamy codzienną pracę firm w zakresie automatyzacji procesów biznesowych, tj.:

  • Zarządzanie firmą
  • Elektroniczny obieg dokumentów
  • Business Intelligence
  • Zarządzanie produkcją
  • Zarządzanie magazynem
  • Robotyzacja procesów RPA.

Pomagamy klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów z funkcjonowaniem systemów oraz infrastruktury IT.

Oferujemy doradztwo w zakresie projektowania i rozwoju infrastruktury sprzętowej, zarządzanie i monitoring systemami serwerowymi i bazami danych, monitoring na poziomie sieciowym i aplikacyjnym, niezależne oprogramowanie do zabezpieczenia / zaszyfrowania danych oraz ochrony informacji wrażliwych i poufnych, zarządzanie środowiskiem IT, rozwiązania mobilne,E-commerce.

Nasi programiści tworzą dedykowane aplikacje biznesowe, współpracujące m.in. z systemami ERP.

Z sukcesem wspieramy klientów w budowaniu nowoczesnych przedsiębiorstw, które do zarządzania wykorzystują systemy ERP, workflow i wms. Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów informatycznych w obszarze MŚP. Jesteśmy polecani przez naszych klientów z branż: m.in. produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, budowlanej i projektowej.

Łączymy pożądane na rynku kompetencje z zakresu digitalizacji procesów biznesowych oraz zarządzania środowiskiem IT. Współpracujemy w oparciu o partnerskie relacje.

Inżynier systemowy
Kluczowe zadania:
  • Administrowanie infrastrukturą sieciowo-serwerową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie).
  • Przygotowanie i realizacja projektów wdrożeniowych.
  • Dbanie o właściwy poziom bezpieczeństwa systemów.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji.
  • Rozwiązywanie problemów z zakresu systemów i sieci – helpdesk.
Wymagania:
  • Znajomość systemów MS Windows Server lub Linux na poziomie administracyjnym.
  • Tworzenie dokumentacji związanej z obszarem IT.
  • Znajomość rozwiązań technologii sieciowych WAN, LAN, SAN.
  • Znajomość zagadnień sieciowych(przełączniki, firewalle).
  • Znajomość technologii sprzętowych serwery macierze przełączniki.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych zadań.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Pasja do technologii, informatyki.
Mile widziane:
  • Zainteresowanie tematyką cyberbezpieczeństwa.
  • Znajomość dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem systemów.
  • Znajomość technologii wirtualizacji Hyper-V, VMWARE.
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami backupu (np. Veeam, Veritas).
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne).
Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach;
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B;
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia;
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT;
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole;
  • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.