kandydatów

Etat Social Media Specialist

Firma: CYFROWA FOTO Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Opis oferty

Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak m.in.: Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory,  Decor Mint, Artibo czy Presejo.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu PRESEJO, jako Specjalista ds. marketingu internetowego. Presejo jest innowacyjną drukarnią Web2Print działającą w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania poligraficzne. Na tym stanowisku będziesz dbać m.in o rozwój FanPage’a marki na Facebooku oraz LinkedIn. Wprowadzenie automatyzacji wg. ustalonych kryteriów w wybranym Sales Managerze oraz opiekował się stroną internetową Presejo.

Social Media Specialist
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków
  • udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej marki w zakresie działań internetowych
  • tworzenie contentu (pisanie tekstów, tworzenie koncepcji grafik/materiałów foto-video)
  • opracowywanie koncepcji, planowanie działań oraz kampanii marketingowych online (m.in. Facebook Ads) wraz z ich realizacją (praca w oparciu o social media planner)
  • rozwijanie profilu marki w mediach społecznościowych ( Facebook, LinkedIn)
  • ocena efektywności działań internetowych, opracowywanie analiz i prezentacji danych, raportów, rekomendacji na przyszłość
  • współpraca z grafikami, copywriterami, zespołem social ads
  • analiza i research słów kluczowych istotnych pod kątem biznesowym, pozycjonowanie SEO/SEM (tworzenie, rozbudowa i optymalizacja treści)
  • wprowadzenie automatyzacji wg. ustalonych kryteriów w wybranym Sales Managerze (Hubspot, GetResponse, SalesManago itd…)
  • wsparcie Managera w aktualnych zadaniach
Poszukiwane kompetencje
  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kanałów social media,
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, LinkedIn)
  • znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO i SEM
  • umiejętność analizy danych oraz znajomość systemów raportowania wyników kampanii internetowych
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji (copywriter/grafik/fotograf)
  • doświadczenie w moderacji kanałów społecznościowych (angażowanie/inicjowanie dialogu/wrażliwość w ocenie ryzyka konwersacji)
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze narzędzi do email marketingu
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • nowoczesna i komfortowa przestrzeń do pracy
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • udział w projektach, kluczowych dla rozwoju Presejo
  • możliwość rozwoju poprzez udział w warsztatach i wymianie wiedzy eksperckiej
  • dużą samodzielność w realizacji celów
  • nieformalną atmosferę pracy i partnerską relację ze współpracownikami
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • smart lunch