kandydatów

Etat Młodszy asystent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie miejsce pracy: Rzeszów

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 90284

Warunki pracy

- nietypowe godziny pracy,

- praca przy komputerze i wymuszonej pozycji,

- praca z materiałem zakaźnym (próbki kontrolne dodatnie), materiałem zawierającym wirus wścieklizny.

Zakres zadań

  • pobieranie próbek mózgowia i wykonywanie badań diagnostycznych w kierunku wścieklizny, wykonywanie badań mikrobiologicznych, parazytologicznych wraz z prowadzeniem dokumentacji badań,
  • przyjmowanie próbek, ocenianie przydatności próbek do badań oraz prowadzenie kodowania próbek w obszarze pracowni, pozbywanie się próbek po badaniu,
  • opracowywanie wyników i generowanie sprawozdań z badań,
  • prowadzenie działań w zakresie monitorowania ważności wyników badań oraz w zakresie weryfikacji metod badawczych,
  • planowanie i koordynowanie zapotrzebowania na preparaty do badań w kierunku wścieklizny, podłoża mikrobiologiczne/odczynniki do badań,
  • realizowanie i nadzorowanie bieżących i okresowych sprawdzeń wyposażenia pomiarowego,
  • opracowywanie okresowych informacji/zestawień dotyczących badań, zapotrzebowania pracowni na usługi i dostawy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub pokrewne tj. biologiczne, biotechnologiczne, rolnicze.
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego pracy w Inspekcji Weterynaryjnej/Laboratorium
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 "Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących" oraz dokumentów PCA dotyczących laboratoriów badawczych,
  • Znajomość obsługi komputera oraz biurowych aplikacji: Word, Excel,
  • Komunikatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe