kandydatów

Etat Senior Developer

Firma: Sagitum S.A. miejsce pracy: Rzeszów

KIM JESTEŚMY:

Sagitum to IT dla Twojego biznesu. Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy #ERP, systemy #workflow i systemy #wms.

Współpracujemy przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy również autoryzowanym Partnerem firm: DataConsult, UseCrypt, Polcom oraz eq system. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: Barracuda, HPE, Huawei, Fortinet, Microsoft, Veeam.

Senior Developer
Miejsce pracy: Rzeszów
Kluczowe zadania
  • Prowadzenie projektów softwarowych przez wszystkie cykle jego życia:
    • analiza wymagań klienta i planowanie wdrożenia,
    • implementację, tworzenie nowych funkcjonalności
    • testy jednostkowe, testy integracyjne, testy jakościowe/wydajnościowe,
    • wdrożenie,
    • tworzenie dokumentacji technicznej,
    • utrzymanie.
  • Opracowywanie konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
  • Rozwijanie i optymalizacja metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
  • Stała współpraca z Kierownikiem projektu, wsparcie pod kontem technicznych i analitycznym.
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu
  • Raportowanie z postępu pracy nad projektem.
Techniczny aspekt stanowiska związany z budową automatyzacji procesów (robotów RPA):
  • budowa automatów/robotów i ich rozwój,
  • przygotowanie technicznych aspektów strategii automatyzacji i robotyzacji,
  • wsparcie w wyborze narzędzi, ustanawianie standardów w zakresie tworzenia automatów/robotów,
  • zarządzanie działaniem automatów/robotów - monitorowanie ich funkcjonowania, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z ich działaniem.

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi:

            C# (platforma .net):

             - Net Framework

             - net core

             - Entity Framework

             - Linq

             - NUnit/XUnit

             - WCF, RestAPI

             - WinForms

             - Visual Studio, Visual Studio Code

            Python:

             - Django, Flask, Pytamid

            SQL:

             - MSSQL, PostgreSQL

            Kontrola wersji:

             - Git

             - GitLab, Azure DevOps

  • Umiejętność budowania mikroserwisów:

            - komunikacja mikro-usług

            - szyna danych, message-broker

            - konteneryzacja docker, qubernetes

  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych.
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków lub/i na stanowisku starszego programisty.
  • Umiejętności analityczne i techniczne pozwalające współpracować z programistami przy realizacji zadań.
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się metodykami zwinnymi w prowadzeniu projektów softwarowych.
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Dobra znajomości języka angielskiego, przynajmniej na poziomie czytania dokumentacji i artykułów technicznych.

 Mile widziane:

  • Znajomość środowisk systemów ERP.
Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach.
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B.
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT.
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.